תמונות
וידאו

פיננסים- איך זה קשור לחתונה שלכם

נדמה כי חתונה היא הרגע הרוחני והטהור בעולם. בני זוג מחליטים להתחתן ברגע של אהבה אין קץ והתמסרות זה לזו לחיים ארוכים וטובים. ברגע הזה בני הזוג אינם יודעים לאילו בורות עם עתידים להיכנס, שלא באשמתם, בורות שכבר כרו עבורם זוגות רבים מאוד שהתחתנו לפניהם, ובורות שכבר כרו עבורם בעלי מקצוע רבים במגוון תחומים החל מעיצוב מפיות, איפור וחנויות פרחים ועד גני אירועים, תזמורות וחברות קייטרינג.

בני הזוג מתחילים בחיפוש אחר החתונה המושלמת ומבשרים לכל ספק בשיחה כי הם מתחתנים. הספק מגיב בשמחה כפולה, שכן כל ארוע שהוא חתונה מאפשר לו להקפיץ את המחירים. הסיפור הידוע מספר על אחד מבין גני אירועים בשרון ששלח תפריט זהה לארוע בר מצווה ולארוע חתונה לשתי משפחות שונות. ההבדל היחיד היה מחיר המנה.
אך לא רק גני אירועים בשרון מודעים ליכולתם להקפיץ מחירים כשמדובר בחתונה. גם בעלי עסקים אחרים, או בעצם כל מי שיש לו קצת נסיון בעסקי החתונה, מכיר את המחירים המופקעים בעולם החתונות.

כאלו הם בעלי המקצוע שנולדו בשביל הכלה. מעצבי שמלות כלה שגובים אלפי שקלים על שמלה מהתחרה הנחותה ביותר, ועד העוסקים בתחום של סטיילינג, עיצוב שיער, או איפור. גם אצל אלו ניתן למצוא בעלי מקצוע רבים הגובים מחירים מופקעים על איפור כלה, בטענה כי מדובר ביותר עבודה, אך בפועל, אותן ארבעים דקות של איפור מושקעות גם באיפור ערב, אלא שגם כאן, המחיר הוא אחר לחלוטין.

המשך מאמר